Wybuchowy powrót Kasi Lins

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2023 06:02
Jest singiel, będzie płyta!
Kasia Lins
Kasia LinsFoto: Wiktor Malinowski/Universal Music Polska/mat. prasowe

29 maja miną dokładnie trzy lata od wydania płyty "Moja wina". Kasia Lins stwierdziła, że nadszedł najwyższy czas na powrót i właśnie zapowiedziała czwarty długogrający album. Nie mogła zrobić tego w lepszy sposób, niż publikując przy okazji nowy utwór.

"Po trupach do Ciebie" jest pierwszym singlem zwiastującym nowe wydawnictwo. Przy pracy nad przepełnionym shoegaze'owym nastrojem utworem Kasię wsparli Karol Łakomiec i Arek Kopera, a partie perkusyjne i saksofonowe dostarczyli odpowiednio Wiktoria Jakubowska i Piotr Chęcki.

- Wracam do Was z transmisją emocji, które rosły we mnie jeszcze do niedawna. Okazuje się, że ten czas był niezbędny, żeby obudzić w sobie determinację i być zdolną te przeżycia wspomnieć i przecedzić. Dziś dostajecie pierwszą część tej morderczej historii, która wydarzyła się naprawdę. Wszelkie podobieństwo do osób i zdarzeń nie jest więc przypadkowe - mówi o najnowszym singlu Kasia Lins.

"Po trupach do Ciebie" ukazuje się wraz z teledyskiem, którego reżyserią zajęli się gospodyni utworu, Maciej Aleksander Bierut i - ponownie - Karol Łakomiec. Wybuchowy i pełen akcji klip dopełnia obecność Szczyla. Jeśli chcecie dowiedzieć się, skąd u niego tatuaż na szyi, to koniecznie poczekajcie do napisów końcowych.

Kasia Lins - Po trupach do Ciebie / YouTube: kasialins

Premiera nowej płyty artystki zaplanowana jest na jesień tego roku.