Margaret tanecznym krokiem wchodzi w nowy etap

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2023 17:21
Mamy świeży, pełen energii singiel.
Margaret
MargaretFoto: Sony Music Entertainment Poland/mat. prasowe

Trudno w to uwierzyć, ale w lutym minęło dokładnie dziesięć lat od ukazania się debiutanckiego singla Margaret - ogromnego hitu "Thank You Very Much". Przez okrągłą dekadę artystka nie bała się sięgać do najróżniejszych gatunków muzycznych, sprytnie broniąc się przed "muzyczną szufladką".

Teraz Margaret po raz kolejny udowadnia, że w jej przypadku najlepiej spodziewać się niespodziewanego. Do sieci trafił jej najnowszy singiel zatytułowany "Tańcz głupia". Nie ma w nim bezpośredniego nawiązania do przeboju Lady Pank, choć słuchając go łatwo przenieść się myślami do lat 80.. Wszystko za sprawą wybrzmiewających syntezatorów i niezwykle tanecznego rytmu. Wrażenia wizualne tylko tę podróż ułatwiają - sprawdźcie teledysk Alexa Paka.

Margaret - Tańcz głupia (Official Video) / YouTube: Margaret

"Tańcz głupia" to autorska piosenka Margaret, nagrana we współpracy z KaCeZetem i Bhavem. W tym samym gronie - powiększonym o Brytyjczyka Ryana Bickleya - powstają kolejne utwory. Trafią na album zatytułowany "Siniaki i cekiny", którego premiera zaplanowana jest na pierwszą połowę 2024 roku.

 

Zobacz więcej na temat: Margaret