Daria Zawiałow twierdzi, że "Złamane serce jest OK"

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2023 16:36
Kolejny zwiastun nowej płyty artystki.
Daria Zawiałow
Daria ZawiałowFoto: Karol Gustavv Małecki/Sony Music Entertainment Poland/mat. prasowe

Po wydanym w maju singlu "Fifi Hollywood" Daria Zawiałow przybywa z kolejną zapowiedzią swojej czwartej solowej płyty. Artystka zaprezetnowała dziś utwór "Złamane serce jest OK".

Nowa piosenka Darii uderza w dużo bardziej odważne, punkowe brzmienie, które w połączeniu z przepełnionym pewnością siebie tekstem może rzeczywiście przekonać słuchaczy, że czasami "złamane serce jest OK".

- Co do tytułu… moje serce jest w kondycji doskonałej. Zakochane i szczęśliwe. Każdy z nas miał kiedyś złamane serce, ale nic nie dzieje się bez przyczyny. Zaufajcie! - mówi Daria.

Opublikowany wraz z utworem klip został zrealizowany w Los Angeles przy użyciu kamery VHS. Nawiązuje on nie tylko do lat dziewięćdziesiątych, ale także do pierwszego albumu artystki - "A Kysz!". W nowym teledysku Daria pojawia się w czerwonej sukience w groszki z sesji, która promowała debiutancki krążek. - Ta sukienka wiele widziała i dojrzewałam razem z nią, dlatego ma swój comeback właśnie teraz, w tak ważnym dla mnie momencie życia - komentuje artystka.

Daria Zawiałow - Złamane serce jest OK (Official Video) / YouTube: Daria Zawiałow

Nowy album Darii, na który trafią zarówno "Złamane serce jest OK" jak i "Fifi Hollywood" ma ukazać się jesienią tego roku.

 

Zobacz więcej na temat: Daria Zawiałow