Kwiat Jabłoni zaczyna "Od nowa"

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2023 08:12
To pierwsza muzyczna zapowiedź nowej płyty.
Kwiat Jabłoni
Kwiat JabłoniFoto: Universal Music Polska/mat. prasowe

Znany, lubiany i szanowany duet Kwiat Jabłoni opublikował pierwszy singiel od czasu wydania ostatniego albumu. Utwór "Od nowa" jest pierwszą zapowiedzią kolejnej płyty zespołu, która ukaże się nakładem Universal Music Polska.

"Od nowa" opowiada o pragnieniu wymazania z naszej przeszłości tego, co trudne i złe. Jest o tym, jak utarte schematy i przyzwyczajenia wpływają na aktualne relacje międzyludzkie. Zespół komentuje rzeczywistość w sposób uniwersalny, perspektywiczny i wrażliwy.

Nowa kompozycja ląduje w sieci w towarzystwie teledysku w reżyserii Wiktora Ejryszewa.

Kwiat Jabłoni - "Od nowa" / YouTube: Kwiat Jabłoni

- Rzeczywistość ostatnich lat przygniotła nas strasznymi obrazami, skrajnymi podziałami i niepokojącym biegiem zdarzeń, o których śpiewamy w naszej nowej piosence. Jednocześnie "Od nowa" wydaje się nam traktować o nadziei, a żywiołowy muzyczny charakter być może pomaga tę nadzieję poczuć. Jesteśmy ogromnie ciekawi reakcji słuchaczy - komentuje Kasia Sienkiewicz.

Po zakończeniu europejskiej trasy koncertowej przyjdzie pora na zaprezentowanie nowego materiału. Trzeci album Kwiatu Jabłoni ukaże się jesienią tego roku.

Sprawdź:
• Kwiat Jabłoni ogłasza nową płytę i trasę koncertową

 

Zobacz więcej na temat: Kwiat Jabłoni