Archive z nowym utworem i wersją deluxe ostatniego albumu

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2023 13:47
Już wkrótce zespół pojawi się w Polsce.
Archive
ArchiveFoto: Paul Spencer/PIAS/mat. prasowe

Słynny londyński zespół Archive ogłosił właśnie wydanie specjalnej edycji rozszerzonej zaprezetnowanego w 2022 roku albumu "Call To Arms & Angels". Edycja deluxe ukaże się w formie cyfrowej 6 października i będzie zawierać wersje demo wszystkich 17 utworów zawartych na oryginalnym albumie, a także cztery wcześniej niepublikowane utwory nagrane podczas sesji do oryginalnej płyty, w tym nowy singiel "Vice". Towarzyszy mu teledysk wyreżyserowany przez Bena Sommersa i Deana Austina, twórców filmu dokumentalnego Archive "Super8: A Call To Arms & Angels".

ARCHIVE - VICE (Official Music Video) / YouTube: archiveofficial

- "Vice" to wyróżniający się utwór, który nagraliśmy podczas sesji do "Call to Arms & Angels". Nie trafił na album, ale zawsze go uwielbialiśmy i chcieliśmy zachować go w jego najsurowszej formie. Cieszymy się, że w końcu możemy go wszystkim udostępnić - mówi Darius Keeler, założyciel Archive.

W ramach promocji "Call To Arms & Angels" zespół wyruszy w specjalną trasę koncertową. W jej ramach artyści wystąpią w Polsce aż trzykrotnie: w Krakowie, Warszawie i Gdańsku. Ostatnie bilety na występ w stolicy są jeszcze dostępne.

 

Zobacz więcej na temat: archive