Kiedy premiera 2 sezonu "Arcane"?

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2023 17:15
Podczas Tencent Video V Vision Conference poinformowano, że widzowie zobaczą serial dopiero w czwartym kwartale 2024 roku.
Arcane
ArcaneFoto: mat prasowe

Arcane” to opowieść o równowadze między bogatym Piltover i obskurnym Zaun. Napięcie między tymi miastami rośnie, gdy w Piltover wynaleziona zostaje nowa technologia, która pozwala każdemu śmiertelnikowi kontrolować magiczną energię, a w Zaun — nowa substancja zmieniająca ludzi w potwory. Rywalizacja między nimi rozdziela rodziny i przyjaciół. W świecie animowanego serialu Arcane”, którego akcja toczy się w uniwersum gry League of Legends, nie brakuje trudnych decyzji, zapierających dech w piersiach animacji i wciągających opowieści.

Premiera pierwszego sezonu Arcane” odbyła się w listopadzie 2021 roku, anime zostało bardzo dobrze przyjęte przez widzów i zdobyło uznanie również wśród fanów gry. Twórcy nie spodziewali się tak dużego sukcesu i chociaż potwierdzili tuż po premierze pierwszego sezonu, że seria będzie kontynuowana, to prace nad nią ruszyły nie od razu. Teraz wiemy, że drugi sezon widzowie zobaczą dopiero pod koniec przyszłego roku.

Gra League of Legends trafiła do użytkowników w październiku 2009 roku.

mg