Najnowszy album Włodiego trafi na winyl i kasety

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2023 13:45
Fani klasycznego rapu będą zadowoleni.
Włodi
WłodiFoto: Alan Kurc/Def Jam Recordings Poland/mat. prasowe

"HHULTRAS" przyjmuje formę adekwatną do gustów ultrasów polskiego hip-hopu. Włodi we współpracy z Def Jam Recordings Poland postanowił wydać swój ostatni album na klasycznych nośnikach: płycie winylowej i kasecie.

LP został wydany w dwóch wyjątkowych winylowych wersjach. LIMITED - w ściśle limitowanym nakładzie 200 sztuk, płyta w kolorze transparentnym, cover został oparty na fotografii Alana Kruca, chroniony specjalnym case'em oraz w drugiej wersji PURPLE - nawiązującej do poligrafii autorstwa Lisa Kuli, płyta w kolorze fioletowym, oba wydania w ekskluzywnym rozmiarze krążka 10 cali. "HHULTRAS" został również wydany na transparentnej fioletowej kasecie, w oprawie graficznej Lisa.

Premiera specjalnych edycji zaplanowana jest na 10 listopada. Dzień później artysta zamknie trasę promującą album koncertem w warszawskiej Hydrozagadce.

Na "HHULTRAS" trafiło w sumie 12 premierowych nagrań weterana polskiej sceny. Za większość bitów na "HHULTRAS" odpowiada niezawodny Ńemy. Resztą produkcji zajęli się Szczur z ekipy JWP, Soulpete, Smokin oraz The Returners. Wśród gości zaproszonych przez Włodiego znaleźli się m.in. Ero, Wilku, Fisz, Gruby Mielzky czy Pih.

 

Zobacz więcej na temat: Włodi