KARAŚ/ROGUCKI zapraszają Ofelię do wspólnego singla

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2023 12:03
"Houston, mamy problem".
KARAŚROGUCKI
KARAŚ/ROGUCKIFoto: Luke Jascz/Kayax/mat. prasowe

Dzisiaj do sieci trafił "Houston" - nowy utwór duetu KARAŚ/ROGUCKI z gościnnym udziałem Ofelii. Artyści zapowiadają trzeci, ostatni album, zamykający miłosny tryptyk muzyczny. Krążek "Atlas Iskier" ma ukazać się w 2024 roku, a jego kolejnym zwiastunem, po coverze "Zaopiekuj się mną", jest właśnie romansujący z elektroniką "Houston".

- Współpraca z Ofelią zaowocowała mocno elektronicznym utworem "Houston". Nasze głosy ładnie przytuliły się do siebie i pięknie współgrają - zarówno barwy, jak i emocje, opowiadając historię ucieczki z popsutego świata. Naszym pojazdem jest miłość, a uciekamy stąd, bo mamy problem "Houston" - ze wszystkim - opowiadają Kuba Karaś i Piotr Rogucki.

Muzycznie nowy krążek kontynuuje wątki z poprzednich wydawnictw, ale jest w odbiorze zdecydowanie mroczniejszy. Tę opowieść otworzył cover kultowego utworu "Zaopiekuj się mną" zespołu Rezerwat, który już wprowadza tę narrację.

- Jestem fanką projektu KARAŚ/ROGUCKI - każdego członka z osobna. Zaproszenie do tego utworu było zaszczytem i przyjemnością, bo marzyłam o tym już od dawna. Uwielbiam jak nasze głosy z Piotrem cudownie się przeplatają - komentuje Ofelia.

KARAŚ/ROGUCKI feat. Ofelia - Houston (Official Video) / YouTube: KayaxTV

Nowy projekt to także nowa trasa koncertowa, obejmująca kilkanaście miast. KARAŚ/ROGUCKI już w marcu 2024 roku wystartują z wiosennymi wydarzeniami, promującymi album "Atlas Iskier".

 

Zobacz więcej na temat: Piotr Rogucki