To już koniec "The Good Doctor"

Ostatnia aktualizacja: 27.02.2024 21:00
Premiera siódmego sezonu 1 marca.
The Good Doctor
The Good DoctorFoto: mat prasowe

W pożegnalnej serii na dr. Murphy’ego czekają nowe wyzwania, również te związane z ojcostwem. Za sterami produkcji stoją nieprzerwanie Liz Friedman (‘Orange is the new Black’) i David Shore (‘Dr House’). Jak zakończą się losy personelu medycznego ze szpitala św. Bonawentury?

W ciągu sześciu sezonów serialu ‘The Good Doctor’ fani produkcji mieli możliwość poznania intrygujących wydarzeń z życia dotkniętego autyzmem i zespołem sawanta doktora Shauna Murphy'ego (Freddie Highmore). Młody lekarz przeszedł trudną drogę, by zostać chirurgiem, mężem i ojcem. Choć zaskarbienie sobie względów przełożonych i współpracowników nie było łatwe, udało mu się zyskać przyjaciół, którzy wspierali go w trudnych momentach, wykazując się niemałą dozą zrozumienia i sympatii. Produkcja przedstawiała również ważne tematy dotyczące osób w spektrum autyzmu oraz społeczności medycznej. Serial zdobył nominacje do prestiżowych nagród, takich jak m.in. Złote Globy i People's Choice.

W ostatniej części produkcji Doktor Murphy stanie przed ważnym wyzwaniem wprowadzenia nowej osoby do swojego zespołu, będzie musiał również ukrócić jego ingerencję w prywatne sprawy pacjentów. Czekają nas nie tylko skomplikowane operacje mózgu, ale również pełne niespodzianek życia prywatne bohaterów. 

Premiera siódmego sezonu 1 marca w Viaplay.

mg/mat prasowe