Frank Leen i Blinders z pierwszym kawałkiem ze wspólnej EP-ki

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2024 19:03
Materiał ma ukazać się już wkrótce.
Frank Leen i Blinders
Frank Leen i BlindersFoto: Sony Music Entertainment Poland/mat. prasowe

Minęło już pół roku od premiery debiutanckiego albumu Frank Leena: "Miłość w Czasach". Uzdolniony wokalista i producent powraca po przerwie z pierwszym singlem promującym EP-kę stworzoną we współpracy z producentem muzyki elektronicznej Blindersem. Utwór "Déjà Vu" jest już dostępny w serwisach streamingowych, a teledysk nakręcony w Maroko można obejrzeć na kanale Frank Leena na YouTube.

Frank Leen, Blinders - Déjà Vu (Official Video) / YouTube: Frank Leen

- Nasza współpraca to nic innego jak efekt wzajemnego szacunku do naszej solowej twórczości, którą postanowiliśmy ze sobą połączyć, by stworzyć coś zupełnie innego od naszych dotychczasowych projektów. Wspólnie szukaliśmy nowych brzmień i z jednej strony dało nam to dużą swobodę tworzenia, ale z drugiej pozwoliło na doszlifowanie detali, których obaj dotychczas nie zauważaliśmy - komentuje Frank Leen.

Efekt kooperacji jednego z najgłośniejszych debiutantów tego roku z reprezentantem należącej do Martina Garrixa wytwórni STMPD RCRDS ma ujrzeć światło dzienne niebawem, choć konkretna data premiera EP-ki nie została jeszcze podana.

 

Zobacz więcej na temat: Frank Leen