Kwiatek Haze puszcza kolejny singiel z nowego krążka

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2025 14:23
Premiera albumu coraz bliżej.
Kwiatek Haze
Kwiatek HazeFoto: Olgierd Gołaszewski/mat. prasowe

Wraz z początkiem sierpnia Kwiatek Haze zapowiedział swój drugi solowy album. Współtwórca projektu HAŁASTRA zaprezentuje płytę "Prostolinijny" 9 października. Zanim jednak następca zeszłorocznej "Ody" ujrzy światło dzienne, Kwiatek raczy fanów kolejnymi singlami.

Po wydanych w ubiegłym miesiącu kawałkach "Kim jestem?" (gościnnie: Miszel) i "Topless" (gościnnie: Kronkel Dom) przyszła pora na w 100% solowy numer "Kawałek mnie", w którym raper rozprawia o tym, jak istotną rolę w jego życiu odgrywa muzyka. Za produkcję utworu odpowiada Moo Latte, a za gramofonami stanął Phunk'ill. Całości dopełnia teledysk od fdotbee.

Kwiatek Haze - Kawałek mnie feat. Phunk'ill (Official Video) / YouTube: E1

- Album "Prostolinijny" to muzyczna podróż przez spektrum codziennych doświadczeń - szczera, bezpośrednia i prosta prawda podana w rozbudowanej formie. Dzieło niesie ze sobą euforię, motywację i chęć, by wracać do niego raz za razem - głosi zapowiedź płyty.

Nowy materiał jest już dostępny w przedsprzedaży. Poza samym CD można zamówić edycję z książką z tekstami i ilustracjami Jakuba Zientarskiego oraz dedykowany merch.