Fani "Władcy pierścieni" łączcie się!

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2020 15:30
Najlepiej: 31 maja o godz. 18:00 czasu polskiego - wtedy to na kanale aktora i komika Josha Gada odbędzie się spotkanie z ekipą produkcji Petera Jacksona. 
Władca pierścieni
Władca pierścieniFoto: mat prasowe

Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu "Reunited Apart", w którym pojawiają się wywiady z aktorami kultowych produkcji sprzed lat.  W najbliższą niedzielę spotkają się między innymi: Sean Astin, Elijah Wood, Orlando Bloom, Dominic Monaghan, Billy Boyd i Ian McKellen. Do Drużyny dołączy też Gandalf!

Trylogia "Władca Pierścieni" w reżyserii Petera Jacksona zdobyła w sumie siedemnaście statuetek Oscara. Tymczasem trwają już prace nad serialem opartym o powieść J.R.R. Tolkiena. Prawa zakupił Amazon Studio, według zapowiedzi będzie to najdroższy serial w historii telewizji.  Jego akcja rozgrywać się będzie podczas Drugiej Ery Słońca, kiedy to Sauron ukrywający się pod fałszywą tożsamością doprowadza do wykucia Pierścieni Władzy i Jedynego Pierścienia.

Za kamerą dwóch pierwszych odcinków stanie Juan Antonio Bayona − hiszpański reżyser i scenarzysta filmowy, twórca głośnego horroru "Sierociniec" oraz piątej odsłony serii Jurassic Park - "Jurassic World: Upadłe królestwo". 

Premiera serialu została zaplanowana na 2021 rok.

mg

Zobacz więcej na temat: władca pierścieni orlando bloom