Natalia Nykiel wraca do koncertowania

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2020 16:52
Artystka szykuje się do powrotu na scenę.
Natalia Nykiel
Natalia NykielFoto: mat. prasowe/Universal Music

Choć rzeczywistość koncertowa tego lata nie jest optymistyczna, pojawiają się pierwsze okazje do posłuchania i zobaczenia swoich ulubionych artystów w pełnej oprawie. Jedną z takich artystek jest Natalia Nykiel, która w najbliższych tygodniach zaprezentuje materiał z nominowanego do Fryderyka w kategorii Album Roku Elektronika "Origo".

Już 2 lipca Natalia wystąpi podczas Red Bull Trasy Życzeń – jedynego takiego wydarzenia online, podczas którego artyści grają w pełnym składzie całe koncerty, w pełnej produkcji koncertowej. Co więcej, jest to formuła, która pozwala publiczności wpłynąć na losy koncertu. To fani i internauci zadecydują jakie utwory podczas koncertu zagra artystka. Szczegóły dotyczące koncertu i możliwości głosowania znajdziecie na profilach Natalii na Facebooku i Instagramie.

Kolejnym koncertowym krokiem artystki tego lata będzie jej pierwszy w tym roku występ w Warszawie z udziałem publiczności! 29 sierpnia zagra koncert plenerowy w Pradze Centrum w ramach cyklu Lato na Pradze.

 

mat. prasowe/AŚ

Zobacz więcej na temat: Natalia Nykiel