Pierwszy singiel z nowego mixtape'u PRO8L3Mu

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2020 10:52
Premiera na początku 2021.
PRO8L3M
PRO8L3MFoto: osiemdziewiec/mat. promocyjne

Saga z trasą "Block Party" dobiega końca. Specjalny mixtape, który zastąpi odwołane koncerty plenerowe ukaże się już 26 lutego. Właśnie dziś PRO8L3M podzielił się pierwszym singlem z nowego wydawnictwa - do sieci trafił właśnie kawałek "Strange Days".

Jeszcze w lutym tego roku fani miejskiego brzmienia mogli zacierać ręce w oczekiwaniu na wyjątkową plenerową trasę, w której udział wziąć mieli PRO8L3M, Dziarma, Bitamina, schafter i Taco Hemingway. Niestety, zawirowania związane z epidemią zmusiły organizatorów do odwołania wydarzeń. Zamiast tego duet PRO8L3M zabrał się za przygotowanie specjalnego mixtape'u "Block Party Mixtape hosted by PRO8L3M" - pierwszego wydawnictwa formacji, na którym znaleźliby się goście. Wśród zaproszonych artystów byli zarówno uczestnicy trasy festiwalowej, jak też wykonawcy dotychczas niezwiązani z tym projektem. Premiera zaplanowana była wstępnie na 23 października.

Do 30 listopada każda osoba, która miała zakupiony bilet na którekolwiek z wydarzeń w ramach trasy, może wymienić go na specjalny pakiet "Block Party Mixtape hosted by PRO8L3M" z wyjątkowymi dodatkami.

 

Zobacz więcej na temat: PRO8L3M