Nowy singiel i teledysk Brodki

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2021 15:04
Artystka publikuje "Hey Man".
Brodka
BrodkaFoto: Marcin Kempski/PIAS/mat. prasowe

Brodka nie zwalnia tempa i idzie za ciosem. Po singlach "Wrong Party" (bonus track) oraz świetnym "Game Change" pora na wciągający utwór "Hey Man", do którego artystka wraz z Przemkiem Dzienisem stworzyła intrygujący teledysk kontynuujący wątek odwróconych ról płci.

Obraz do "Hey Man" jest szpiegowską opowieścią erotyczną rozgrywającą się w mieście BRUT, stworzonym przez Brodkę na potrzeby nowego albumu. Teledysk oddaje hołd klasyce kina kryminalnego i estetyce lat 90-tych.

- Utwór "Hey Man" podobnie jak "Game Change" traktuje o odwróceniu ról. To kobieta dominuje, zdobywa i uwodzi w opozycji do silnego lecz uległego mężczyzny. Całość pełna jest erotycznych skojarzeń i rockandrollowej zabawy - mówi Brodka.

Brodka - Hey Man / YouTube: Brodka

Dzisiejsza premiera zapowiada piąty album w dorobku artystki. "BRUT" ukaże się już 28 maja. Materiał został zarejestrowany w Londynie, w studiu Flesh and Bone, w którym swoją muzykę nagrywali m.in. tacy twórcy jak Depeche Mode, Neneh Cherry, Lana Del Rey czy Rita Ora. Całość procesu nadzorował Oli Bayston.

"BRUT" - lista utworów:
01. Come To Me
02. Game Change
03. Hey Man
04. Imagination
05. Falling Into You
06. You Think You Know Me
07. Fruits
08. In My Eyes
09. The World Is You
10. Chasing Ghosts
11. Sadness

Więcej o swoim nowym materiale Brodka opowiedziała na naszej antenie Damianowi Sikorskiemu.

 

AŚ/mat. prasowe

Zobacz więcej na temat: Brodka Monika Brodka