Mrozu prezentuje album "Złote bloki"

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2022 15:00
Nowa płyta artysty już dostępna.
Mrozu
MrozuFoto: Universal Music Polska/mat. prasowe

Po trzech latach przerwy Mrozu powraca z nowym albumem zatytułowanym "Złote bloki". Wraz z premierą płyty artysta dzieli się czwartym singlem - numerem "Za daleko" z gościnnym udziałem Vito Bambino.

Mrozu feat. Vito Bambino - Za daleko (Official audio) / YouTube: Mrozu

"Złote bloki" promowały takie kompozycje jak "Złoto", "Galácticos" oraz emocjonalne "Palę w oknie". Od teraz słuchacze mogą przesłuchać pozostałych 8 numerów w serwisach streamingowych lub z wydania fizycznego, które trafiło już na sklepowe półki.

- Nagrywanie energetycznych, dobrze nastrajających kawałków było dla mnie najlepszym antidotum na trudne czasy, w których żyliśmy przez ostatnie 2 lata. Większość materiału powstawała wśród warszawskich bloków, a każda ucieczka z osiedla dawała podmuch gorącego inspirującego powietrza. Dziś gdy czasy wcale nie są lżejsze tym bardziej czuję, że pozytywny przekaz tego albumu będzie potrzebny - opowiada Łukasz.

Na "Złotych blokach" nie mogło również zabraknąć "złotych" gości. Wokalnie Mroza wsparli wspomniany Vito Bambino, donGURALesko, Jarecki i - ku uciesze wielu - "emerytowany" Ras. To właśnie Arek Sitarz pomógł gospodarzowi w napisaniu większości tekstów.

Do współprodukcji albumu artysta zaprosił po raz kolejny Dryskulla i gitarzystę Piotrka "Rubensa" Rubika, ale również DJa BRK, Roberta Cichego czy Kubę Galińskiego. Za miks i master odpowiada znany ze współpracy z czołówką polskiej sceny muzycznej Marcin Bors.

Lista utworów albumu "Złote bloki":
01. Złoto
02. Betonowy las
03. Poligon feat. donGURALesko, Ras
04. Galacticos
05. Za daleko feat. Vito Bambino
06. Nogi na stół feat. Jarecki
07. Palę w oknie
08. Zima
09. Kalifornia
10. 4 dni
11. Bez świadków feat. Ras

Mrozu - Złote bloki / Spotify: Mrozu

 

 

Zobacz więcej na temat: mrozu