Nowy singiel Brodki

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2022 21:03
Artystka łączy siły z 1988.
Brodka
BrodkaFoto: Maksym Rudnik/Kayax/mat. prasowe

Przed Wami "Sadza" - pierwszy od 12 lat po "Grandzie" autorski materiał Brodki po polsku. Za produkcję singla odpowiada zaprzyjaźniony z artystką 1988. Utwór jest osobistą opowieścią o miłosnej, niebezpiecznej i uzależniającej zależności. Całość została opakowana w oryginalny klip.

Dla Brodki warstwa wizualna zawsze idzie w parze z muzyką i jest jednakowo ważna. Również tym razem pełnię doznań dostarcza wyreżyserowany przez nią teledysk. Produkcja odbyła się na terenie nowo budowanej stacji metra.

Brodka - Sadza (Official Video) / YouTube: KayaxTV

- To surrealistyczny obraz z pogranicza jawy, snu. Fantazji i halucynacji. Czarno-biała opowieść, gdzie światło i cień odgrywają główną rolę, przenosząc nas w świat abstrakcji w klimacie noir. W swojej estetyce odwołuje się m.in. do prac Man Raya, wykorzystując motyw solaryzacji. Kolejnym ważnym elementem tego obrazu jest motyw spirali. Spirala jest odwiecznym, intuicyjnym symbolem duchowego rozwoju i naszej tożsamości z wszechświatem. Symbolem śmierci i nowego początku, który prowadzi nas do poznania samego siebie - opowiada Brodka.

 

 

Zobacz więcej na temat: Brodka Monika Brodka 1988