VTSS zapowiedziała EP-kę dla Ninja Tune

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2022 11:34
Przed Wami kolejny przedsmak nowego minialbumu.
VTSS
VTSSFoto: mat. prasowe

Kultowa brytyjska wytwórnia Ninja Tune zwerbowała pod swoje skrzydła jedną z najbardziej intrygujących twórczyń muzyki elektronicznej w Polsce - VTSS. Martyna Maja 16 września zaprezentuje EP-kę "Circulus Vitiosus", a już teraz otrzymujemy od niej drugą muzyczną zapowiedź projektu, utwór "Incredibly Annoying".

VTSS - 'Incredibly Annoying' (Official Video) / YouTube: VTSS

- Jest wiele sposobów na powiązanie "Circulus Vitiosus" z moimi tekstami i wizją osoby, która jest świadoma i akceptuje samą siebie. Ta EP-ka jest kolejnym rozdziałem postaci VTSS - opowiada artystka.

Nadchodzący minialbum będzie następcą wydanej w zeszłym roku EP-ki "Projections". Ukazała się ona nakładem siostrzanego dla Ninja Tune labelu Technicolour.

Na "Circulus Vitiosus" usłyszymy w sumie cztery kawałki:
1. Make You Scream
2. Incredibly Annoying
3. Body Mind Hell
4. Notoriously Fast

Niedługo po premierze nowego projektu, VTSS zagra na The Warehouse Project w Manchesterze. Artystka jest headlinerką imprezy wraz z m.in. duetem FJAAK, Amelie Lens, Marcelem Dettmannem czy Reinierem Zonneveldem.

Na początku swojej muzycznej drogi VTSS odwiedziła nasze studio, w którym zagrała autorski set w audycji 12"/h. Jej występ znajdziecie tutaj.

 

 

Zobacz więcej na temat: muzyka elektroniczna Techno