Jesienna trasa Catz 'n Dogz

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2022 23:50
Duet rusza w Polskę.
Catz n Dogz
Catz 'n DogzFoto: Follow The Step/mat. prasowe

30 września ukazał się nowy album cenionego duetu Catz 'n Dogz, który od lat podbija międzynarodową scenę muzyki elektronicznej. Płyta "Punkt" ma dla "Catzów" znaczenie szczególne.

Po pierwsze dlatego, że zaprosili do współpracy wokalistów, których szanują i słuchają na co dzień, których głos, przekaz i artystyczna droga są im najbliższe. I tak na płycie znalazły się utwory stworzone razem z Krzysztofem Zalewskim, Kayah, Szczylem, Baaschem, Pauliną Przybysz, Rosalie, Łoną, Iwoną Skvarek z Rebeki, Schafterem i Kubą Karasiem.

Po drugie dlatego, że album opowiada o takim momencie w życiu, który jest kluczowy, ważny, przełomowy. Kolejne piosenki to historie o samotności, szukaniu własnej drogi, odwadze bycia sobą, o takim punkcie, który choć trudny, zmienia wszystko.

Teraz pora usłyszeć "Punkt" na żywo! Greg i Vojtek ruszają w Polskę i w październiku zagrają w pięciu polskich miastach. Na scenie towarzyszyć im będą wyjątkowi goście, w tym m.in. Baasch, Kuba Karaś czy Kayah, a my mamy przyjemność być patronem tego tournée.

Punkt Album Tour 2022:
12.10 Poznań / TAMA
13.10 Sopot / Sfinks700
19.10 Wrocław / NFM
20.10 Kraków / HypePark
21.10 Warszawa / Niebo

Wejściówki na koncerty możecie zgarnąć słuchając nas i śledząc nasze media społecznościowe.

Catz 'n Dogz feat. Baasch - Jestem (Official Video) / YouTube: Catz 'n Dogz Official

 

 

AŚ, mat. prasowe

Zobacz więcej na temat: Catz'n'Dogz