WRONA zapowiada nową EP-kę i przedpremierowy koncert

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2024 15:01
"Absurdalia" nadchodzą!
WRONA
WRONAFoto: mat. promocyjne

Już 16 lutego do serwisów streamingowych trafi najnowsze muzyczne dziecko WRONY. Artystka oficjalnie zapowiedziała nowy minialbum zatytułowany "Absurdalia", a także wyjątkowe release party, które dzień wcześniej odbędzie się w kultowym stołecznym klubie Hydrozagadka.

Podczas zaplanowanego na 15 lutego występu posłuchać będzie można nowych utworów w pełnych aranżacjach, które WRONA zagra z udziałem całego swojego koncertowego zespołu. Szykuje się prawdziwie punkowa energia.

- Ten koncert to nie tylko muzyczna podróż, ale także spotkanie z unikalnym brzmieniem, które zapewne zaskoczy i zaintryguje każdego miłośnika alternatywnych dźwięków - zapowiada artystka.

WRONA - bio:
Wokalistka, autorka tekstów, instrumentalistka i producentka z Krakowa. Wyróżniona w Jarocińskich Rytmach Młodych oraz laureatka organizowanego przez nas konkursu "Wydaj płytę z Będzie Głośno". Podwójnie wyróżniona przez ZAiKS. Jako nastolatka zdobywała doświadczenie sceniczne grając na perkusji w punkowym girlsbandzie Brain's All Gone, intensywnie koncertując po Europie. Solowy projekt WRONY to międzygatunkowy koktajl. Electropunkowa muzyka w połączeniu ze szczerymi tekstami pełnymi melancholii, przykuwa uwagę nie tylko unikalną barwą głosu, ale także bezczelną i odważną postawą sceniczną. W 2021 roku ukazał się debiutancki album WRONY - "SEN O SMAKU LUKRECJI", będący w całości autorskim przedsięwzięciem artystki. WRONA wystąpiła na największych polskich festiwalach, takich jak Jarocin, Great September czy FEST Festival, dzieląc scenę z czołówką alternatywnej sceny muzycznej. W 2023 roku WRONA zagrała swoją pierwszą oficjalną trasę koncertową, wydała dwa single “Kryzys Tożsamości” oraz "Boys Will Be Boys" oraz zapowiedziała mini-album "Absurdalia", będący wstępem do drugiego albumu artystki.

WRONA, Aljas - Boys Will Be Boys / Spotify

 

AŚ, mat. promocyjne

Zobacz więcej na temat: Wrona