Twórcy i twórczynie gry Cyberpunk 2077 zdobywcami nagrody podczas gali BAFTA Games Awards 2024

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2024 09:00
Zespół odpowiedzialny za stworzenie i wsparcie Cyberpunka 2077 został nagrodzony w kategorii Evolving Game.
Cyberpunk 2077 - materiały prasowe
Cyberpunk 2077 - materiały prasoweFoto: CD Projekt Red

Nagroda w kategorii Evolving Game przyznawana jest przez jury dla gry z wyjątkowym popremierowym wsparciem ze strony zespołu deweloperskiego. W imieniu wszystkich osób odpowiedzialnych za Cyberpunka 2077, nagrodę na scenie odebrali Maciej Włodarkiewicz (VP, Central Production), Agata Tokarska (p.o. głównej producentki), Tomasz Herbrich (p.o. szefa zespołu Publishing Tech QA) i Monika Janowska (starsza producentka) z CD PROJEKT RED.

"To dla nas wyjątkowa nagroda, ponieważ przeszliśmy dość wyboistą drogę. Chciałbym podziękować całemu mojemu zespołowi, nie tylko deweloperom, ale wszystkim zespołom, które wspierały nas w tej drodze” - powiedział Maciej Włodarkiewicz odbierając nagrodę dla najlepszej rozwijanej gry, dodając, że bez społeczności skupionej wokół Cyberpunka 2077 zdobycie wyróżnienia nie byłoby możliwe.

Gala rozdania nagród BAFTA Games Awards odbyła się w czwartek, 11 kwietnia w Queen Elizabeth Hall w Londynie. Całość transmitowana była również w internecie za pośrednictwem oficjalnych kanałów w mediach społecznościowych i na platformach streamingowych.

mg/mat prasowe