X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Section05

Sylwester z Czwórką – wszystko jest możliwe!

Section07
O audycji

Sylwestrowa zabawa z Czwórką

Czy Ian Gillan z Deep Purple, Joe Cocker albo Bonnie Tyler ośmieliliby się zaśpiewać do bitu Marka Ronsona? Podejrzewamy, że prawdopodobnie nie! Ale w XXI wieku naprawdę wszystko jest możliwe… Mamy to! Sądzicie, że Elvis Presley nie zaśpiewałby z Katy Perry, a Kenny Loggins z Pearl Jam? My też! Jeśli więc rozbudziliśmy Waszą muzyczną ciekawość, to już wiecie, że lepszego Sylwestra nie znajdziecie!!! Tej nocy Ed Sheeran może zaśpiewać do utworu The Police, a Madonna w duecie… Jak myślicie? Z kim?! A propos duetów i par... Przytulańce też będą, jak to podczas każdej dobrej imprezy. Co powiecie np. na "Endless Love"…? Bierzcie Waszych przyjaciół i bawcie się z Czwórką, bo oczywiście motywu muzycznego z kultowego już serialu "Przyjaciele" także tej wyjątkowej nocy nie zabraknie. 

Prowadzący