Section00

Start - Wakacje

Section07
O audycji

Mistrzostwa Polski w Śródlądowym Ratownictwie Wodnym, Jezioro Zegrzyńskie


W sezonie letnim 2022 na polskich kąpieliskach morskich i śródlądowych rozegrany zostanie wyjątkowy na skalę europejską cykl imprez z zakresu sportowego ratownictwa wodnego GARMIN RESCUE HEROES. Pierwsza odsłona - Mistrzostwa Polski w Śródlądowym Ratownictwie Wodnym, odbędzie się 25-26.06 na plaży w Nieporęcie nad Zalewem Zegrzyńskim.

Na których plażach w tym roku będziemy mogli podziwiać najlepszych polskich ratowników? Jakie konkurencje zostaną rozegrane? Jakie są szanse na zwycięstwo reprezentacji Polski w międzynarodowych zawodach, które odbędą się we wrześniu we Włoszech?

W sobotę po 13:05 w audycji "Start - Wakacje" naszymi gośćmi będą najlepsi ratownicy z polskich plaż. Wraz z nimi będziemy uczestniczyć w symulacjach rzeczywistych akcji ratowniczych, oraz kursach pierwszej pomocy. Sprawdzimy kto i w jaki sposób może zostać ratownikiem, jak wygląda przygotowanie do sezonu, zapytamy o nowe technologie i ich wykorzystanie w trakcie akcji na wodzie.

Sup, windurfing, kite czy żagłówka? - porozmawiamy o wakacyjnych sportach wodnych ale także o zasadach bezpiecznego wypoczynku nad wodą.


Na audycję zaprasza Mateusz Kulik

Prowadzący