X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio

Trójka na Orange Warsaw Festival

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2015 12:09
W programie firmowe audycje muzyczne i "Sklepik Walendzik" podczas festiwalu.
Trójka na Orange Warsaw Festival

Już w najbliższy piątek 12 czerwca rozpoczyna się Orange Warsaw Festival – jedna z największych  plenerowych imprez muzycznych w Polsce. Program 3 Polskiego Radia, patron medialny przedsięwzięcia, będzie gościć na terenie Torów Wyścigów Konnych na Służewcu przez wszystkie festiwalowe dni. Z radiowego studia festiwalowego Trójka nada swoje firmowe audycje muzyczne i – jak co roku – otwarty zostanie również słynny „Sklepik Walendzik”.

Z plenerowego studia festiwalowego Trójka zaplanowała dwie audycje na żywo. W piątek 12 czerwca nadana stąd zostanie „Offensywa” Piotra Stelmacha (godz. 22.00-0.00). Z kolei w sobotę 13 czerwca o godz. 19.00 rozpocznie się (i potrwa do godz. 22.00) specjalne wydanie „Listy osobistej” Piotra Metza. W trakcie obu audycji przewidziane są rozmowy z artystami występującymi podczas festiwalu oraz spotkania z publicznością i słuchaczami Trójki.

Nieodłącznym elementem plenerowych audycji Programu 3 jest – cieszący się ogromną popularnością wśród fanów Programu 3 – „Sklepik Walendzik”. Sprzedawane w nim Trójkowe gadżety będzie można kupić w we wszystkie dni Orange Warsaw Festival, czyli od 12 do 14 czerwca.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak