X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio

Trasa koncertowa "Lato z Radiem" 2015 dobiegła końca

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2015 12:29
30 sierpnia, koncertem w Wałczu, zakończyła się trasa „Lata z Radiem” 2015.
Trasa koncertowa Lato z Radiem 2015 dobiegła końca
Foto: Polskie Radio

Na koncertach, w całym kraju, bawiło się około pół miliona fanów legendarnej audycji Radiowej Jedynki, a dzięki transmisjom w sieci imprezy śledziło około 75 tysięcy internautów. Ponad 30 największych gwiazd polskiej sceny muzycznej zagrało w 20 miejscowościach, a ekipa „Lata z Radiem” pokonała podczas trasy prawie 10 tysięcy kilometrów. 

Tegoroczna trasa „Lata z Radiem” rozpoczęła się 27 czerwca w Uniejowie, a zakończyła 30 sierpnia koncertem w Wałczu. Przez ponad 2 miesiące, w każdy letni weekend, ekipa Radiowej Jedynki wraz z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej zagościła w 20 miejscowościach w całym kraju, pozostawiając po sobie niezapomniane emocje, rozśpiewaną publiczność i mnóstwo pozytywnych wspomnień. A tak o trasie wypowiadali się artyści: To dla nas ogromny zaszczyt być częścią trasy „Lata z Radiem” (Pectus). Lato bez „Lata z Radiem” – to by było po prostu bez sensu! (Perfect). To dla mnie niezwykła trasa i niezwykła muzyczna przygoda! (Rafał Brzozowski). „Lato z Radiem” to pozytywna energia, dobra zabawa i przede wszystkim najlepsza muzyka! (Łzy). Nam koncerty na trasie „Lata z Radiem” kojarzą się przede wszystkim ze świetną zabawą, przygodą, znakomitą publicznością oraz profesjonalną organizacją imprezy! (Enej).

Oprócz gwiazd polskiej estrady i doskonałej muzyki na fanów „Lata z Radiem” czekało w tym roku również wiele niespodzianek. Niezwykłe pokazy magii zaprezentował najbardziej znany polski iluzjonista – Maciej Pol. Czar największych światowych i polskich przebojów w zaskakujących aranżacjach przedstawił kwartet wokalno–rozrywkowy Szafa Gra, a najmłodszych uczestników koncertów podczas całej trasy bawiło Centrum Uśmiechu. Każdy koncert kończył się niesamowitym pokazem sztucznych ogni.

W trakcie imprez uczestnicy sami mogli poczuć się jak gwiazdy, odwiedzając studio plenerowe Radiowej Jedynki i udzielając wywiadu Sławie Bieńczyckiej, Karolinie Rożej i Romanowi Czejarkowi. O dobrą zabawę w trakcie imprez dbał na scenie Bogdan Sawicki. Dziennikarze, oprócz spotkań ze słuchaczami, w trakcie których przybliżali wszystkim chętnym tajniki działania radia, przeprowadzali także rozmowy z gwiazdami występującymi na trasie, prowadzili audycje w miastach goszczących „Lato z Radiem”, a w trakcie koncertów zdawali na antenie relacje z tego co działo się na scenie oraz za kulisami. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technik multimedialnych publiczność wchodziła również w interakcję z dziennikarzami prowadzącymi audycję w studiu Radiowej Jedynki w Warszawie.

Podobnie jak w ubiegłym roku trasie koncertowej towarzyszyły audycje Radiowej Jedynki: „Lato z Radiem Extra” – interaktywny program z dużą dawką muzyki, prowadzony przez Marię Szabłowską, Zbigniewa Krajewskiego i Małgorzatę Kościelniak oraz „Lato z Radiem Pod Gwiazdami”, w którym Marcin Kusy muzycznie podsumowywał koncerty dnia. Oba programy cieszyły się bardzo dużą popularnością wśród słuchaczy.

Trasa koncertowa „Lata z Radiem” dobiegła końca, ale audycja, jak co roku, pozostanie na antenie Radiowej Jedynki do końca kalendarzowego lata (20 września). Do słuchania Pierwszy Program Polskiego Radia zaprasza od poniedziałku do soboty, w godz. 9.00-13.00 oraz dodatkowo w niedziele w paśmie 10.00-13.00.

Radiowa Jedynka poleca specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z „Latem z Radiem” 2015 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu redakcyjnego „Lata z Radiem”, konkursów i wiele innych ciekawostek. W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo na stronie, każdy będzie mógł zobaczyć występy gwiazd „Lata z Radiem”. Obszerne relacje z tych wydarzeń – w postaci galerii zdjęć i filmów – również zostaną zamieszczone w serwisie.

 

 

Zobacz więcej na temat: Lato z Radiem 2015
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak