X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio

„Melchiory 2016”

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2016 14:20
Ruszył 12. Ogólnopolski Konkurs Reportażystów
Statuetki Melchiorów
Statuetki "Melchiorów"Foto: Polskie Radio

Studio Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia już po raz 12. organizuje Ogólnopolski Konkurs Reportażystów „Melchiory”, odwołujący się do najlepszych tradycji polskiego reportażu oraz postaci i dorobku Melchiora Wańkowicza. W tym roku nagrody zostaną przyznane w dwóch kategoriach – Radiowy Reportażysta Roku oraz Radiowa Premiera Roku, a ogłoszenie wyników nastąpi podczas uroczystej Gali Reportażystów Polskich.

Polskie Radio zaprasza reportażystów rozgłośni mediów publicznych i ich współpracowników do udziału w 12. Ogólnopolskim Konkursie Reportażystów „Melchiory 2016”.

Celem Konkursu jest promowanie indywidualności autorskich oraz ambitnych form twórczości radiowej. W tym roku nagrody zostaną przyznane w dwóch kategoriach. Główną nagrodą pozostaje tytuł Radiowego Reportażysty Roku. W ramach drugiej kategorii – Premiera Roku – wręczone zostaną dwie równorzędne nagrody za reportaż oraz za dokument radiowy.

Zgłoszenia należy wysyłać na adres Studia Reportażu i Dokumentu przy ul. Myśliwieckiej 3/5/7 z dopiskiem „MELCHIORY”. Termin zgłaszania kandydatur oraz nadsyłania prac konkursowych upływa 21 kwietnia br. (decyduje data stempla pocztowego).

Regulamin i karty zgłoszeniowe są dostępne na stronie: www.polskieradio.pl/reportaz

 

Zobacz więcej na temat: Studio Reportażu i Dokumentu
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak