X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio

XXII Konkurs Stypendialny im. Jacka Stwory

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2016 15:05
Termin nadsyłania prac upływa 7 października br.
XXII Konkurs Stypendialny im. Jacka Stwory

Studio Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia zaprasza do udziału w XXII Konkursie Stypendialnym im. Jacka Stwory, kierowanym do młodych twórców, którzy nie ukończyli 35 lat. Termin nadsyłania prac upływa 7 października br.


Celem konkursu im. Jacka Stwory jest stworzenie warunków rozwoju młodym reportażystom radiowym, poszukującym nowych, oryginalnych środków wyrazu w dziedzinie dokumentu artystycznego, którzy nie ukończyli 35 lat. Polskie Radio zapewnia zdobywcy stypendium środki na realizację autorskiego projektu, a Studio Reportażu i Dokumentu nadzór artystyczny i pomoc organizacyjną. W konkursie stypendialnym mogą wziąć udział pracownicy i współpracownicy Polskiego Radia lub regionalnych rozgłośni publicznych, a także studenci szkół dziennikarskich, którzy mają już pewien dorobek w dziedzinie reportażu (co najmniej 3 zrealizowane i wyemitowane prace).  


Audycje konkursowe w 6 egzemplarzach na opisanych płytach CD z dołączoną odpowiednią kartą zgłoszeniową (w 6 egzemplarzach) należy wysyłać na adres Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia (ul. Myśliwiecka 3/5/7, 00-977 Warszawa), z dopiskiem: „Stwora”. Termin nadsyłania prac upływa 7 października (decyduje data stempla pocztowego).


Konkurs zostanie rozstrzygnięty podczas Ogólnopolskiego Seminarium Reportażui Dokumentu, które odbędzie się w dniach 14-16 listopada br. w Studiu im. Władysława Szpilmana (Al. Niepodległości 77/85) oraz w Studiu im. Agnieszki Osieckiej (ul. Myśliwiecka 3/5/7) w Warszawie.

15 listopada odbędzie się uroczysta Gala, podczas której nastąpi wręczenie nagród w Konkursie Stypendialnym im. Jacka Stwory, a także w konkursie Melchiory 2016.


Regulamin oraz kartę zgłoszeniową do konkursu im. Jacka Stwory można pobrać ze strony: reportaz.polskieradio.pl.

Zobacz więcej na temat: Studio Reportażu i Dokumentu
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak