X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio

Program Przyjazna Polska 2016

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2016 13:25
Trwa trzecia edycja programu „Przyjazna Polska”. W projekcie mogą wziąć udział wszystkie samorządy, które chcą pochwalić się swoimi walorami. O szczegółach akcji mówiła w Magazynie Samorządowym Anna Szcześniak z Komisji Programu „Przyjazna Polska”. 
Audio
  • 08.02.15 Anna Szcześniak: „Przyjazna Polska to nowa inicjatywa i wciąż szuka swojego miejsca wśród samorządów (…)”.
Gmina Sędziszów Małopolski została doceniona za aktywne wspieranie inwestycji. Na zdjęciu:  Ratusz w Sędziszowie Małopolskim
Gmina Sędziszów Małopolski została doceniona za aktywne wspieranie inwestycji. Na zdjęciu: Ratusz w Sędziszowie Małopolskim Foto: wikipedia.org/Mirosław Toton

Gminy mogą zgłosić swój udział w jednej z dziewięciu kategorii certyfikacyjnych m.in. lokalizacji biznesu, dobrego miejsca zamieszkania i kultury. Anna Szcześniak przyznała w Polskim Radiu 24, że polskie gminy mają wiele walorów, którymi mogą się chwalić. Dodała jednocześnie, że wciąż trzeba stawiać na rozwój.

Anna Szcześniak; Foto: PR24/JW Anna Szcześniak; Foto: PR24/JW

– W gminach jest dużo uśpionego potencjału, który warto wykorzystać. Skorzystają na tym społeczności lokalne i mieszkańcy gmin posiadających aktywa, ale jeszcze nie do końca wykorzystane. Właściwe zagospodarowanie tego potencjału byłoby korzyścią dla całej Polski – powiedziała gość.

Więcej o programie „Przyjazna Polska” w całej rozmowie. 

Polskie Radio 24/gm/wj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak