X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio

Wartości do szkoły, szkoła z wartościami

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2013 18:00
W Sali Kolumnowej Sejmu RP odbędzie się konferencja, której celem jest zainicjowanie dyskusji w środowisku edukacyjnym na temat wychowawczej roli szkoły. O projekcie opowiadają goście PR24, Katarzyna Góralska i Jacek Weigl.
Audio
Wartości w oczach dzieci, autor: Gabrysia Dąbrowska
"Wartości w oczach dzieci", autor: Gabrysia Dąbrowska

- Dążąc do jak najlepszych wyników kształcenia, szkoły zapominają o wychowaniu, które jest najistotniejsze. Nawet jeśli uczeń ma braki, może je nadrobić, ale jeśli nie wychowamy przyzwoitego, dojrzałego, mądrego człowieka to tego braku nikt i nigdy już nie nadrobi.

Nauczyciele poprzez swoją postawę uczą i wychowują każdego dnia. Szkoła może nauczyć współpracy, szacunku, odpowiedzialności, wrażliwości, bądź wpływać na odmienne postawy wychowanków.

- Łatwiej mówić o tych złych przykładach, a nie o dobrych. Stwierdzenie, że młodzież jest z gruntu zła to krzywdzące uogólnienie – uważa Katarzyna Góralska.

 

PR24

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak