Section50
Section00
Bonson
Bonson, foto: Def Jam Recordings Poland/mat. prasowe
21.06.2022

Bonson zapowiada nową płytę podwójnym singlem

"Milion / ZW" już w sieci.

Od premiery płyty "Królu Złoty" Bonsona minęły już dwa lata. Pochodzący ze Szczecina raper niebawem powróci z kolejnym solowym materiałem zatytułowanym "Diabeł Stróż". Na początek artysta przedstawił słuchaczom podwójny singiel "Milion / ZW" - dwa zupełnie odmienne stylistycznie utwory połączone w jeden, obrazujący wahania nastrojów towarzyszące Bonsonowi przy pisaniu albumu.

Wspólnym teledyskiem do obu utworów zajęło się Filop Studio, a na wideo Bonson ucharakteryzowany jest na tytułowego Diabła Stróża, który będzie mu towarzyszył przez cały okres promocji płyty.

Bonson - Milion / ZW (prod. Czarny HIFI / Gory) / YouTube: Bonson

- Drugi solowy album Bonsona w Def Jam Recordings Poland to kumulacja doświadczeń artysty z dwóch ostatnich lat. Krążek wyprodukowany przez takich artystów jak Czarny HIFI, Gory, Ka-Meal, Ramzes czy Eigus to mieszanka złości, agresji i smutku przelewanego przez artystę na papier od wielu lat - czytamy w oświadczeniu wydawcy.

Premiera "Diabła Stróża" zaplanowana jest na sierpień tego roku.

Tracklista albumu "Diabeł Stróż":
01. Milion (prod. Czarny HIFI, git. milolassiter)
02. ZW (prod. Gory)
03. Jaki Piękny Koniec Świata (prod. Walo Beatz)
04. Naomi feat. ??? ????? (prod. Czarny HIFI, skrecze DJ Te)
05. Niech Żyje Bal feat. ???? (prod. Gory)
06. Kłopoty (prod. Czarny HIFI)
07. Sierpove Love feat. ???? (prod. Gory)
08. Dość Już feat. ???? & ???????? (prod. Czarny HIFI)
09. Żyć Zawsze feat. ??? (prod. Ramzes)
10. Diabeł Stróż (prod. Eigus)
11. Klasyk feat. ????? & ?????? & ???????? (prod. Emdot)
12. Ostatnia Bitwa (prod. Ka-Meal)
13. Hjuston Mamy Problem (prod. milolassiter)

 

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.