X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Konkurs "Pomysłowe wakacje" w Polskim Radiu Dzieciom - ogłoszenie wyników wkrótce!

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2022 08:15
Zakończyliśmy przyjmowanie prac konkursowych. Ogłoszenie wyników już wkrótce - w audycji "Poranek" w środę 31 sierpnia. Zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody oraz możliwość wzięcia udziału w audycji na żywo. Więcej szczegółów w serwisie specjalnym konkursu - wakacje.polskieradio.pl.
Czekamy na prace przedstawiające pomysły na spędzanie wolnego czasu, czyli w co się bawić latem, jakie gry i zabawy są ich ulubionymi.
Czekamy na prace przedstawiające pomysły na spędzanie wolnego czasu, czyli w co się bawić latem, jakie gry i zabawy są ich ulubionymi.Foto: PR

Spośród nadesłanych zgłoszeń komisja nagrodzi 5 prac, a zwycięzcy otrzymają gadżety Polskiego Radia Dzieciom oraz będą mieli szansę wzięcia udziału w audycji na żywo.

W środę 31 sierpnia w "Poranku" odbędzie się ogłoszenie wyników konkursu. Zwycięskie prace zostaną opublikowane na stronie Polskiego Radia Dzieciom w zakładce "Galerie", w mediach społecznościowych stacji oraz w serwisie wakacje.polskieradio.pl. Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu. 

"Pomysłowe wakacje" to konkurs, w którym liczą się pomysłowość i kreatywność najmłodszych słuchaczy. Uczestnicy będą musieli przygotować prace przedstawiające pomysły na spędzanie wolnego czasu, czyli w co się bawić latem, jakie gry i zabawy są ich ulubionymi. Zasady są proste: wystarczy wziąć kartkę, kredki, farby, klej, nożyczki, muszelki, piasek, listki, gałązki lub inne pomoce plastyczno-techniczne i stworzyć pracę. Następnie ją sfotografować i przesłać wraz z wypełnionym formularzem, który znajduje się na stronie www.wakacje.polskieradio.pl. Technika i format dowolne. Prace można było przesyłać do 19 sierpnia. Konkurs skierowany do dzieci w wieku od 3 do 10 lat.

***

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali!

Zobacz także

Czytaj także

Wakacyjne rysowanie. Zobacz jak zrobić to najprościej [WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2021 12:29
Czy wiecie, ile czasu zajmuje narysowanie rybki? Dla takich artystów, jak Stworek Potworek zadanie to jest szybkie i proste. Posłuchaj jego instrukcji, a dowiesz się, jak za pomocą kilku elementów stworzyć kolejne dzieło. Zobacz i posłuchaj!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wakacyjna lekcja rysunku. Rrysujemy pedzel [WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2021 13:23
Skoro uczymy się rysować, to pędzel też bardzo się przyda! Zobaczcie jak można go szybko i łatwo narysować. Kiedy już pędzel będzie gotowy, nie pomnijmy go.. pomalować!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wakacyjna lekcja rysunku. Rysujemy biedronkę [WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2021 17:17
Biedroneczki są w kropeczki, to sprawa oczywista. Ale jak narysować biedronkę? Stworek Potworek wszystko nam wytłumaczy, do dzieła!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Edukacja plastyczna - jak wpływa na rozwój dziecka?

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2022 11:20
Aktywność plastyczna jest niezbędna do prawidłowego rozwoju dziecka. Mowa tu przede wszystkim o zakresie małej motoryki, integracji sensorycznej, koordynacji wzrokowo-ruchowej, a także o uwadze, wyobraźni i kreatywności. Zajęcia plastyczne mają również aspekt poznawczy i wychowawczy oraz walor terapeutyczny. To tylko niektóre z korzyści, jakie płyną z zajęć plastycznych. Aby czerpać z nich w pełni, ważna jest odpowiednio przeprowadzona edukacja plastyczna – zarówno w szkole, jak i poza nią. 
rozwiń zwiń