Section01 - menu
Section03 - patronat
Audycje
Section16

Lanberry na trasie Lata z Radiem. Co usłyszymy podczas koncertu w Mrozach?

Lanberry to artystka, która pojawi się na scenie Lata z Radiem i Telewizją Polską w Mrozach. Jak co tydzień, podczas audycji staraliśmy się dowiedzieć, które przebije będzie można usłyszeć. - Na pewno pojawi się piosenka o wdzięczności, czyli "Dzięki, że jesteś". Drugi kawałek niech pozostanie tajemnicą - usłyszała Sława Bieńczycka. 

De Mono wystąpi w Lublinie. Które przeboje usłyszymy?

De Mono i Andrzej Krzywy pojawią się podczas koncertu Lata z Radiem i Telewizją Polską w Lublinie. Artysta w rozmowie z Romanem Czejarkiem zapowiada największe hity. - Zagramy "Kochać inaczej", "Póki na to czas" i "Moje miasto nocą" - słyszymy.

Jubileusz zespołu VOX. Jakie są najbliższe plany grupy?

Zespół VOX w tym roku rozpoczyna czterdziesty szósty rok swojej działalności. Grupa istnieje od roku 1978 i choć przez lata zmieniał się jej skład, to wciąż koncertuje w kraju i za granicą. - 30 i 31 sierpnia mamy dwa koncerty w Chicago, dla Copernicus Center na Festiwalu Taste of Polonia - zdradzają goście Lata z Radiem. 

"Lato z Radiem i Telewizją Polską" w Lublinie. Jakie atrakcje zaplanowano?

Lublin to kolejny przystanek na trasie Lata z Radiem i Telewizją Polską. W sobotę, 9 sierpnia, o godz. 20:00 na widzów telewizyjnej Dwójki oraz mieszkańców i turystów w Lublinie czekał wyjątkowy koncert. Na scenie pojawili się tacy artyści jak Dawid Kwiatkowski, Urszula, Patrycja Markowska i Michał Szpak.