Section01 - menu
Section03 - patronat
Audycje
Section16

Dwa zakończenia i... ciąg dalszy? Podsumowanie "Lata z dreszczykiem"

Opowieść o rubinie Serce Maharadży dobiegła końca. W "Lecie z Radiem" usłyszeliśmy dwa zakończenia historii, które stanowią zamknięcie naszej wakacyjnej zabawy. Opowieść jednak jeszcze do nas powróci - jako lektura w "Czterech porach roku". - Po prostu płaczę, że to koniec naszej przygody - mówi Anna Stempniak, jurorka konkursu.

"10 kroków na Księżyc". Poznaliśmy zwycięzcę kosmicznego konkursu

"10 kroków na Księżyc" to wyjątkowy konkurs rozgrywany w ramach akcji "Lato z Radiem". Zwycięzca trafi na trzy tygodnie do wyjątkowego w skali świata symulatora lotów w kosmos. W ostatnim wydaniu tegorocznego "Lata z Radiem" poznaliśmy zwycięzcę naszego konkursu. Nie zabrakło jednak niespodzianki.

"Lato z Radiem" 2023 na finiszu. Finałowa audycja dobiegła końca

Tegoroczne "Lato z Radiem" to 46 audycji plenerowych, 7 prowadzących audycję Lata z Radiem, 4 reporterów w trasie oraz 5 wyjątkowych konkursów. Nasz cykl cieszył się wyjątkową popularnością. Ostatnia audycja "Lata z Radiem" 2023 dobiegła końca, a w niej m.in. rozstrzygnięto tegoroczne konkursy. Dowiedzieliśmy się także, jakie imię otrzymał konik polski - nasza tegoroczna maskotka.

Koncerty, Pikniki Rodzinne i konkursy. Podsumowujemy "Lato z Radiem" 2023

Dobiegła końca 52. edycja "Lata z Radiem". Po ponad dwóch miesiącach na antenie po raz ostatni wybrzmiała "Polka Dziadek". W tym roku nasza trasa koncertowa zawitała do 10 miejscowości w Polsce. Nasi reporterzy przemierzyli Polskę wzdłuż i wszerz, dużo działo się również na antenie. W ostatniej audycji "Lata z Radiem" 2023 poznaliśmy ponadto imię konika polskiego - naszej tegorocznej maskotki.

Liga Superbohaterów "Lata z Radiem". Bożena Ujma czwartą finalistką

W październiku 2022 roku 15-letnia Ania dowiedziała się, że choruje na białaczkę. Dla rodziny to był ciężki czas, ale dzięki znajomym i całemu środowisku I Liceum Ogólnokształcącego im. Feliksa Fabianiego w Radomsku - dyrekcji, nauczycielom, uczniom, udało się uporać z tym, co ich spotkało. W organizację i koordynację pomocy szczególnie zaangażowała się Bożena Ujma, nauczycielka w radomskim liceum, która została kolejnym Superbohaterem "Lata z Radiem".