X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Matysiakowie

Maciej Kubera

09.02.2016 06:00
Maciej Kubera
Maciej Kubera

Reżyser dźwięku, kompozytor i ilustrator muzyczny. W Teatrze Polskiego Radia pracuje od 2007. Absolwent Państwowej Szkoły Muzyczną II st. w Warszawie, w klasie wiolonczeli oraz Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie na Wydziale Reżyserii Dźwięku.

Jego kompozycje były wielokrotnie wykonywane podczas kolejnych edycji festiwalu „Uczniowskie Forum Muzyczne”. Zdobył Grand Prix XI Ogólnopolskiego Konkursu Kompozytorskiego „Cresscendo” w Tarnowie (utwór Fantazja na flet, klarnet basowy, marimbę i wiolonczelę) oraz wyróżnienie w VI Konkursie Kompozytorskim im. Andrzeja Krzanowskiego (Suita humorystyczna na dwoje skrzypiec i wiolonczelę), laureat nagrody specjalnej za realizację dźwięku w słuchowisku Auto da fe Tomasza Macieja Trojanowskiego na Ogólnopolskim Konkursie Artystycznych Form Radiowych Grand PIK 2012. W 2005 r. stypendysta Ministra Kultury, w latach 2007/2008 studiował na Universität für Musik und Darstellende Kunst w Wiedniu. Laureat nagrody za realizację dźwiękową słuchowiska Auto da fe Tomasza M. Trojanowskiego w Ogólnopolskim Konkursie Artystycznych Form Radiowych Grand PiK (Toruń, 2012). Absolwent studiów doktoranckich Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Od 2012 roku realizator akustyczny powieści radiowej „Matysiakowie”.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak