X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Matysiakowie

Józio Grzelak

10.03.2016 00:00
Urodził się w 1961 r. Przez pierwsze cztery lata życia wychowywał się w domu dziecka we Wrocławiu, a następnie został adoptowany w 1965 r. przez Dankę i Bronka Grzelaków, którzy wychowywali go jak syna. Mieszkał wraz z rodzicami najpierw w Turoszowie na Dolnym Śląsku, a a później w Solinie w Bieszczadach.
Piotr Kozłowski
Piotr Kozłowski

Następnie przeniósł się do Piastowa pod Warszawą. W 1976 r. rozpoczął naukę w warszawskim liceum, w tym też czasie zamieszkał z dziadkami na Dobrej. Później studiował jako leśnik w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, ale z konieczności pracuje jako hydraulik, prowadząc swój warsztat. W 1984 r. ożenił się z Alą Kotarską, z którą ma dwoje dzieci: Martę (ur. w 1985) i Adama (ur. 1989). Pod koniec lat 90. sprzedał dom w Piastowie i wraz z rodziną przeniósł się do Warszawy. Z zamiłowania wielki ekolog, miłośnik przyrody i obrońca praw zwierząt.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak