X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Matysiakowie

Lusia Matysiak

13.03.2016 00:00
Jest żoną Piotrka Matysiaka, córką państwa Górniak (oboje rodzice nie żyją). Po rodzicach odziedziczyła dom w Pułtusku i aptekę na warszawskiej Pradze. W 2007 r. dom w Pułtusku został sprzedany, a zamieszkujący go wuj Lusi - Kostek, przeprowadził się do kawalerki w bloku, w którym mieszkają Lusia i Piotrek.
LUSIA MATYSIAK - KATARZYNA TATARAK
LUSIA MATYSIAK - KATARZYNA TATARAK

Ukończyła studia farmaceutyczne (jest przed obroną pracy magisterskiej). Przez wiele lat miała problemy z donoszem ciąży (dwukrotnie poroniła) i w związku z tym poważnie myślała o adoptowaniu dziecka. Szczęśliwie jednak w lutym 2009 r. urodziła córeczkę - Basię (imię po matce Lusi). W tej chwili zajmuje się wychowaniem córki i kończy pisanie pracy magisterską. Przyjaźni się z Marcinem Grycko (przyjacielem Piotrka z młodzieńczych lat), któremu pomaga w rozwiązywaniu życiowych problemów.

Katarzyna Tatarak - aktorka filmowa, dubbingowa i radiowa. Absolwentka PWST w Warszawie w 1988 r. Użyczyła głosu w kreskówkach m. in.: "Gumisie", "Baśnie i bajki polskie", "Mały miś". W powieści radiowej "Matysiakowie" występuje od kilkunastu lat. 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak