X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Matysiakowie

Iwona Rączkowa

04.03.2016 00:00
Przedsiębiorcza sąsiadka Matysiaków. W 1974 r. została żoną Adama Rączki (brata Stefana i Halinki) i zamieszkała przy Dobrej. Niegdyś wspólniczka pani Stefanii Frączakowej, z którą prowadziła hodowlę kwiatów. Później prowadziła sklep z ciuchami w pawilonie znajdującym się w pasażu pod mostem Poniatowskiego. Obecnie pracuje i mieszka w Kopenhadze, czasami udziela się muzycznie w miejscowym klubie polonijnym. Matka Krzysztofa, który swego czasu handlował na Stadionie Dziesięciolecia w Warszawie.
IWONKA RĄCZKOWA - STANISŁAWA CELIŃSKA
IWONKA RĄCZKOWA - STANISŁAWA CELIŃSKA

Stanisława Celińska - aktorka teatralna, filmowa, telewizyjna i radiowa. Zadebiutowała w teatrze w 1968 roku. Rok później ukończyła PWST w Warszawie pod kierunkiem Ryszardy Hanin. Występowała w teatrach warszawskich (Współczesnym (1969-1974, 1981-1983), Nowym (1983-1988), Dramatycznym (1989-1990) Studio (od 1995) i Kwadrat), a także Teatrze Nowym w Poznaniu (1990-1991). Brała udział w programach muzycznych i spektaklach STS-u. Obecnie pracuje na deskach Teatru Współczesnego w Warszawie oraz Nowego Teatru w Warszawie. Jest laureatką prestiżowych nagród (m.in. w 1986 roku Srebrny Krzyż Zasługi, w 1995 "Prometeusz" za twórczość estradową). Z powieścią radiową "Matysiakowie" związana od lat siedemdziesiątych.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak