X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Matysiakowie

Lola Pojemnicka-Klimczuk

07.03.2016 00:00
Żona Edwarda Klimczuka (dozorcy kamienicy przy Dobrej) od 2007 r. Oboje zajmują małe mieszkanie na parterze. Dosyć często wyręcza swojego męża Edwarda w jego obowiązkach gospodarza domu. Dorabia sprzątaniem mieszkań u lokatorów. W 2008 r. przez kilka miesięcy pracowała jako putzfrau w Berlinie. Zarabiała tam pieniądze na zakup nowego mieszkania.
LOLA POJEMNICKA-KLIMCZUK - EMILIA KRAKOWSKA
LOLA POJEMNICKA-KLIMCZUK - EMILIA KRAKOWSKA

Emilia Krakowska - aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Abolwentka PWST w Warszawie. Od lat sześćdziesiątych związana ze scenami teatrów warszawskich: Powszechnym, Narodowym, Współczesnym i Rozmaitości. Pracowała również w Teatrze Powszechnym im. Jana Kochanowskiego w Radomiu (2008). 


Jest aktorką filmową, która ugruntowała swoją pozycję udziałem w wielu serialach telewizyjnych m. in. rolą Jagny w "Chłopach" oraz Gabrieli Kality w serialu "Na dobre i na złe". Pierwszy raz w powieści radiowej "Matysiakowie"  pojawiła się w drugiej połowie lat dziewięćdziesiątych.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak