X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Matysiakowie

Kasia Piekarska

18.03.2016 00:00
Kasia Piekarska - jedyna córka Wisi i Stacha Matysiaków. Urodziła się w 1960 r. Ukończyła filologię angielską na Uniwersytecie Warszawskim.
AGNIESZKA MIGALSKA - KASIA PIEKARSKA
AGNIESZKA MIGALSKA - KASIA PIEKARSKA

Przez jakiś czas opiekowała się dziadkami: Heleną i Józefem Matysiakami. W połowie lat osiemdziesiątych wyszła za mąż za Tomasza Piekarskiego. Z tego związku urodziły się dwie córki: Małgosia (1986) i Krysia (1993). Obecnie pracuje w liceum ogólnokształcącym jako nauczycielka języka angielskiego.

Agnieszka Migalska nie jest zawodową aktorką, ale z powieścią radiową "Matysiakowie" związaną jest od ponad czterdziestu i z powodzeniem kreuje rolę Kasi Piekarskiej (wcześniej Matysiak).

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak