X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Matysiakowie

Michał Morawski

15.03.2016 00:00
Bratanek Doroty Matysiakowej, syn Zenka i Anki, absolwent informatyki UAM w Poznaniu (zajmuje się systemami zabezpieczeń). W 2008 r. przeniósł się do Warszawy i zamieszkał na Muranowie w mieszkaniu po cioci Karolinie. Pracuje w Narodym Banku Polskim jako informatyk.
MICHAŁ MORAWSKI - MARCIN HYCNAR
MICHAŁ MORAWSKI - MARCIN HYCNAR

Marcin Hycnar – aktor teatralny, filmowy, telewizyjny i radiowy. Absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie w 2006 r. Od dzieciństwa występuje w teatrze. W wieku 12 lat zagrał Małego Księcia w sztuce A. Saint-Exupery’ego. Związany z teatrami: im. L. Solskiego w Tarnowie (Chłopiec w "Antygonie" Sofoklesa w reż. I. Janiszewskiego), a potem z Teatrem Narodowym w Warszawie. Zagrał tu m. in. Telemacha w "Odysei" Homera, Fuks w „Kosmosie” W. Gombrowicza, Plazmonika w „Bezimiennym dziele” S. I.

Witkiewicza, Katuriana w „Poduszycielu” M. McDonagha, Gustawa w „Ślubach panieńskich” A. Fredry, Marka w „Mroku” M. Bielańskiego, Posłańca w „Wiele hałasu o nic”. 


W 2006 roku otrzymał główną nagrodę aktorską za rolę w przedstawieniu "Bezimienne dzieło" S. I. Witkiewicza w reżyserii J. Englerta na Festiwal Szkół Teatralnych "Istropolitana Project" w Bratysławie oraz nagrodę ZASP dla najlepszego aktora roku za rolę Fuksa w przedstawieniu "Kosmos" wg W. Gombrowicza w reżyserii J, Jarockiego w Teatrze Narodowym w Warszawie. Aktor otrzymał ponadto Grand Prix za wybitną osobowość sceniczną na Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi. W 2008 r. uhonorowanym Feliksem Warszawskim dla najlepszego aktora sezonu 2007/2008 za rolę Marka w „Mroku”. Aktor bierze udział w przedstawieniach Teatru Telewizji.

Pojawił się w "Pamiętniku z powstania warszawskiego" Mirona Białoszewskiego w reż. M. Zmarz-Koczanowicz (2004). W 2008 roku zagrał młodego Jerzego Pawłowskiego w spektaklu "Kryptonim GRACZ" A. Lipiec-Wróblewskiej, w reżyserii autorki. W 2005 roku zagrał w kilku odcinkach serialu "Boża podszewka (cz. 2)"

Od 2007 r. wciela się w przebojowego Pawła Zwoleńskiego w serialu "Barwy szczęścia". Na dużym ekranie zadebiutował w 2007 roku rolą sanitariusza Mariusza w nagrodzonym dramacie "Ogród Luizy" Macieja Wojtyszki. W 2008 r. wystąpił w obrazie Macieja Pieprzycy "Drzazgi". Od czterech lat nieprzerwanie bierze udział w nagranich słuchowisk dla dorosłych i dla dzieci w Teatrze Polskiego Radia. Od października 2008 r. kreuje postać Michała Morawskiego, bratanka Doroty Matysiakowej, w powieści radiowej „Matysiakowie”.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak