Matysiakowie

Małgosia Morawska

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2023 00:00
Starsza córka Kasi i Tomka. Urodziła się 6 września 1986 r. Po skończeniu liceum ogólnokształcącego rozpoczęła studia w prywatnej uczelni (kierunek: politologia).
Joanna Pach-Żbikowska
Joanna Pach-ŻbikowskaFoto: Cezary Piwowarski / Polskie Radio

Przerwała je i poszła na urlop dziekański. Przez jakiś czas przeżywała burzliwy romans z żonatym i starszym od niej mężczyzną (artystą malarzem) Markiem. Po jego tragicznej śmierci w górach w lutym 2008 r., okazało się, że jest z nim w ciąży. Ta skomplikowana sytuacja życiowa spowodowała u niej chwilowe załamanie. W październiku 2008 r. przyszedł na świat jej syn Maciej Marek. W poszukiwaniu pracy intensywnie pomagał jej Michał Morawski, bratanek Doroty. W końcu zakochali się w sobie i 1 kwietnia 2013 r. wzięli ślub. W 2014 r. na świat przychodzi ich córka Helenka. Małgosia pracuje jako recepcjonistka w hotelu, ale jej ambicje sięgają wyżej. Zapisała się na studia zaoczne z zakresu HR (Zarządzanie Zasobami Ludzkimi) i z powodzeniem skończyła je w 2022 roku. Po pandemii wróciła do pracy w hotelu, ale obecnie intensywnie rozgląda się za pracą zgodną z wykształceniem.

Joanna Pach-Żbikowska - aktorka filmowa, teatralna, dubbingowa i radiowa. Od wielu lat współpracuje z Teatrem Polskiego Radia. Na małym ekranie możemy ją spotkać w serialu "Na dobre i na złe" (pielęgniarka Asia).

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak