X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Pekin 2015

Pekin 2015: zakończenie bez Polaków. Rekordowe mistrzostwa biało-czerwonych

30.08.2015 12:29
W niedzielę zakończyły się lekkoatletyczne mistrzostwa świata w Pekinie. To najlepsze mistrzostwa w historii dla reprezentacji Polski. Biało-czerwoni zdobyli osiem medali i zajęli szóste miejsce w klasyfikacji medalowej.
Stadion Narodowy w Pekinie
Stadion Narodowy w Pekinie Foto: Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0/WiNG
04'45 Cezary Gurjew relacjonuje wydarzenia podczas dziewiątego dnia lekkoatletycznych mistrzostw świata w Pekinie (PR1) cz.1
00'31 Robert Urbanek po odebraniu brązowego medalu (IAR)
00'20 Piotr Małachowski po odebraniu złotego medalu (IAR)
więcej

15.00 - Lekkoatletyczne mistrzostwa świata w Pekinie to już historia. Reprezentacja Polski wywalczyła w Chinach 8 medali, w tym trzy złote i jest to najlepszy wynik w historii. To daje biało-czerwonym szóste miejsce w klasyfikacji generalnej. Dziękujemy za śledzenie naszych relacji przez dziewięć dni. Na koniec prezentujemy czołową "10" klasyfikacji medalowej.

14.40 - Ostatni komplet medali w Pekinie rozdzielony! W sztafecie 4x400 metrów mężczyzn złoto dla USA, srebro dla Trynidadu i Tobago, a brąz dla Wielkiej Brytanii

14.30 - Kanadyjczyk Derek Drouin wynikiem 2,34 wygrał konkurs skoku wzwyż

14.05 - Jamajki na ostatniej prostej wyprzedziły Amerykanki i zostały mistrzyniami świata w sztafecie 4x400 metrów

14.00 - Kathrina Molitor mistrzynią świata w rzucie oszczepem

13.50 - Asbel Kiprop z Kenii obronił tytuł mistrza świata w biegu na 1500 metrów

13.35 - Etiopki zdominowały finał biegu na 5000 metrów pań. Wszystkie miejsca na podium zajęły reprezentantki tego kraju. A następne cztery pozycje dla Kenijek. Mistrzynią świata została Almaz Ayana

13.30 - Medale Małachowskiego i Urbanka to ostatnie krążki zdobyte przez Polaków w Pekinie. Łącznie reprezentacja Polski wywalczyła osiem medali, co jest wyrównaniem osiągnięcie z Berlina w 2009 roku. Wtedy biało-czerwoni wywalczyli jednak dwa złota, a teraz trzy. Można więc stwierdzić, że kończą się właśnie najlepsze mistrzostwa dla Polski w historii. Nasz dorobek przed popołudniowymi finałami (czasu polskiego) daje nam piąte miejsce w klasyfikacji medalowej

13.05 - A wszystko wyglądało tak

13.00 - W jedynej konkurencji rozgrywanej w sesji porannej lokalnego czasu - maratonie kobiet, zwyciężyła Etiopka Mare Dibaba. Dystans 42 km i 195 m pokonała w 2:27.35. Co ciekawe, drugą na mecie Kenijkę Helah Kiprop wyprzedziła zaledwie o sekundę. O zwycięstwie Dibaby zadecydowało ostatnie 100 m

12.40 - Urodziny obchodzi dzisiaj Tomasz Majewski, który na stadionie w Pekinie w 2008 roku zdobył swój pierwszy olimpijski złoty medal. W obecnych mistrzostwach świata zajął 6. miejsce. Panie Tomaszu, życzymy pięknego zakończenia kariery w przyszłym roku na igrzyskach w Rio

12.25 - W Pekinie trwa właśnie dekoracja dyskoboli. Swoje medale odbierają Piotr Małachowski i Robert Urbanek

12.15 - Oto co jeszcze przed nami

12.10 - Zapraszamy na relację na żywo z dziewiątego, ostatniego dnia mistrzostw świata