X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Narodowe Czytanie 2015

Bartłomiej Topa

02.09.2015 15:33
Niezwykle charakterystyczny aktor filmowy i serialowy, jeden z ulubionych aktorów Wojciecha Smarzowskiego.
Bartłomiej Topa
Bartłomiej TopaFoto: fot. Maciej Rutkowski

Każdorazowo jego kreacje stają się prawdziwymi perełkami, długo dyskutowanymi po premierach, niezależnie od tego, czy jest to rola pierwszoplanowa, czy epizod.
Był nominowany do Złotych Kaczek 2011 i 2012 w kategorii Najlepszy aktor za filmy „Proste pragnienia” i „Prosta historia o miłości”.

Jest laureatem dwóch Orłów Polskiej Akademii Filmowej za film „Wesele”, w kategoriach Najlepszy aktor i Nagroda publiczności. Otrzymał cztery statuetki Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Zdobył Wyróżnienie Specjalne Jury Konkursu Festiwalu Filmów w Karlovych Varach.

Gra w najgłośniejszych tytułach polskiego przemysłu filmowego („Pod Mocnym Aniołem”, „Drogówka” i „Dom zły” w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego czy „Kebab i horoskop” w reżyserii Grzegorza Jaroszuka) i w serialach fabularnych z najwyższej półki (takich jak „Wataha” produkowana dla HBO).

W 2012 roku wziął udział w odważnej, viralowej kampanii "Autyzm wprowadza ludzi w błąd" Fundacji SYNAPSIS, która miała na celu zwrócić uwagę społeczeństwa na problem osób chorujących na autyzm.

Zobacz więcej na temat: Bartłomiej Topa
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak