X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Narodowe Czytanie 2015

Piotr Głowacki

02.09.2015 16:45
W latach 2006-2008 był członkiem zespołu Teatru Rozmaitości, od października 2008 pracuje w Teatrze Starym w Krakowie.
Piotr Głowacki
Piotr GłowackiFoto: fot. Grzegorz Śledź/PR2

Przełomowa w jego karierze stała się rola w filmie „Oda do radości”, za którą zdobył Nagrodę Jantara 2006 za najlepszą rolę męską na koszalińskim festiwalu debiutów filmowych „Młodzi i Film”.

Za ten sam film otrzymał również Prix Tudor d'interprétation masculine (nagrodę Tudora za najlepszą rolę męską) podczas 12. Festiwalu Cinéma Tous Écrans w Genewie.
Za rolę Jacka w filmie „Dziewczyna z szafy” był w 2006 roku nominowany do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego - nagrody filmowej dla młodych aktorów wyróżniających się wybitną indywidualnością.

Za doskonałą kreację w filmie „Bogowie” otrzymał Orła w kategorii Najlepsza drugoplanowa rola męska (2015r.). Na swoim koncie ma także m.in.: nagrodę specjalną 26. edycji Tarnowskiej Nagrody Filmowej, za rolę w filmie 80 milionów (2012), "Złotą Karetę za wyjątkowe osiągnięcia kulturalne" przyznawana corocznie przez dziennik Nowości (2012), Specjalny Złoty Anioł na festiwalu Tofifest (2011).

Zobacz więcej na temat: Piotr Głowacki
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak