Oscary 2018

oscary 2018

Faye Dunaway i Warren Beatty prowadzącymi Oscary 2018?

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2018 23:43
Tegoroczna gala wręczenia Oscarów zapamiętana zostanie, jako cereminia powrotów. Wszystko wskazuje na to, że dwójka zeszłorocznych prowadzących Faye Dunaway i Warren Beatty po raz kolejny wystąpią w charakterze prezenterów.
Faye Dunaway, Warren Beatty na 89. gali rozdania Oscarów
Faye Dunaway, Warren Beatty na 89. gali rozdania OscarówFoto: PAP/Aaron Poole / ¬©A.M.P.A.S.

Para, która w ubiegłym roku wywołała "kopertowy skandal" prawdopodobnie po raz kolejny pojawi się na scenie Dolby Theatre. Aktorzy świętowali w zeszłym roku 50. rocznicę pojawienia się na ekranach  "Bonnie i Clyde" z ich udziałem w rolach tytułowych. Nie wszystko poszło jednak zgodnie z planem. Prezenterzy błędnie odczytali werdykt jury ogłaszając "La la land" najlepszym filmem podczas, gdy zwycięzcą został faktycznie "Moonlight".

Sprawcami całego zamieszania okazali się być pracownicy PricewaterhouseCoopers, którzy byli odpowiedzialni liczenie głosów jury i przygotowanie kopert z nazwiskami zwycięzców. Informacja z tytułem nagradzanego wcześniej w innych kategoriach "La la land" przez pomyłkę znalazła się w najważniejszej kopercie "Najlepszy film". Pracownicy PricewatersCoopers, którzy kontynuują współpracę z Akademią Filmową zapewniają, że podobna sytuacja nie powtórzy się w tym roku, a ekipa zatrudniona przy 90. gali ma przećwiczone wszystkie możliwe scenariusze. 

Czy tegoroczne wystąpienie zatrze wspomnienie zeszłorocznej wpadki? Dunaway i Beatty już pracują nad przemową, którą mają wygłosić w trakcie ceremonii. Zdradzają, że pojawią się żarty nawiązujące do ubiegłorocznego "kopertowego epizodu", zapewniają jednak, że do podobnego incydentu nie dojdzie. 

TheHollywoodReporter/TMZ

Zobacz więcej na temat: Oscary 2018
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak