X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Gospodarka Na antenach
Section05

Poniedziałek – sobota:
5.30
Agro-Fakty:

Serwis informacyjny oraz praktyczne i konkretne informacje o cenach żywności, cenach gruntów, o zmianach przepisów dotyczących uprawy ziemi i hodowli. O tym, co opłaca się produkować na wsi, i jak korzystnie sprzedawać te produkty.

Poniedziałek – piątek:

6.38
Po pierwsze ekonomia:

Informacje o nowych przepisach, o zmianach na rynku pracy i o zmianach wynagrodzeń. Komentarze biznesowe dla firm i porady dla konsumentów

7.38
Aktualności ekonomiczne:

Kursy akcji, wskaźniki giełdowe, kursy walut, stopa bezrobocia i stopy procentowe, kredyty hipoteczne, korzystne lokaty, a także przegląd najważniejszych tematów gospodarczych dnia w Polsce i na świecie.

Poniedziałek – niedziela:

12.45

Agro-Fakty:

Serwis informacyjny oraz praktyczne i konkretne informacje o cenach żywności, o cenach gruntów, o zmianach przepisów dotyczących uprawy ziemi i hodowli. O tym, co opłaca się produkować na wsi, i jak korzystnie sprzedawać te produkty. Również o tym, jak zmienia się polska wieś, o inicjatywach wiejskich społeczności na rzecz rozwoju ich regionu.

Poniedziałek – piątek:

16.30

Ekspress Gospodarczy:

Krótko, zrozumiale i na temat. Rozmowy o wydarzeniach ekonomicznych, finansowych, które bezpośrednio lub pośrednio decydują o stanie naszego portfela, o naszej przyszłości i o polskiej gospodarce.

17.06

Aktualności ekonomiczne / giełda:

Tuż po zakończeniu sesji na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie – komentarze analityków i ekspertów. Ponadto serwis informacyjny, aktualne notowania giełdowe i walutowe.

9.30

Informator Ekonomiczny:

prowadzący wraz z zaproszonymi do studia dziennikarzami gazet ogólnopolskich w przystępny sposób omawia i komentuje aktualne zagadnienia ekonomiczne. (od poniedziałku do czwartku)

7.30 i 17.30
Serwisy ekonomiczne:

gospodarcze informacje z kraju i ze świata (od poniedziałku do piątku)

18.45

Bardzo Ważny Projekt:

Podejmuje najważniejsze problemy gospodarki i ekonomii Polski, Europy i Świata. (od poniedziałku do środy)

18.45

EURANET i Bardzo Ważny Problem Europejski:

Euranet to wspólne przedsięwzięcie kilkunastu radiofonii europejskich poświęcone tematyce UE. (w każdy czwartek)

Poniedziałek – piątek:
8.05
Serwis gospodarczy

Nowe przepisy, nowe stawki, rynek pracy i rynek nieruchomości. O emeryturach, ubezpieczeniach i kredytach. Światowe giełdy i Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie – najważniejsze wiadomości dnia.

9.05
Wydarzenia dnia w gospodarce

Procesy, mechanizmy i ważne wydarzenia związane z polską i światową gospodarką. Ponadto komentarze ekspertów.

10.15
Puls gospodarki

Eksperci, analitycy, dziennikarze ekonomiczni, przedstawiciele związków zawodowych i pracodawcy komentują i oceniają najważniejsze wydarzenia ekonomiczne w Polsce i na światowych rynkach.

13.45
Gospodarka dla każdego

Rozmowa nt. aktualnych wydarzeń i nowelizacji prawa, o kłopotach przedsiębiorców, o naszych prawach jako klientów, o tym, jak zmieniają się banki, instytucje ubezpieczeniowe. I o tym, jak służby publiczne dbają o nas, czyli na ile jesteśmy zadowoleni ze służby zdrowia, z systemu edukacji, czy dobrze wydają nasze podatki.

18.33
Informacje gospodarcze

Finanse, giełda, przemysł, handel, waluty, informacje dla firm, rynek nieruchomości, budownictwo, podatki, ubezpieczenia – co się zmienia, co nowego pojawia się w gospodarce.

18.45
Dzień w gospodarce

Podsumowanie dnia i komentarze. Ponadto promujemy polskich przedsiębiorców, firmy i doradzamy im, skąd mogą uzyskać finansowanie. Informujemy także o projektach nowych regulacji.

Niedziela:

15.15
Ludzie gospodarki

Prywatnie i zawodowo - rozmowa z osobami działającymi na co dzień w gospodarce. O ich sukcesach i porażkach, o tym jak np. powstała ich firma, albo jak wpadli na pomysł nowego produktu, nowego rozwiązania. Także o poglądach rozmówcy na gospodarkę, na rolę przedsiębiorców, nieco o pasjach prywatnych.