X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
WiadomościPolska
Section21
Tematy dnia
Section14
najnowsze

Andrzej Dera: w referendum nie będzie 500+

Prezydent złoży postanowienie o referendum konsultacyjnym ws. konstytucji w drugiej połowie lipca. Teraz jest czas na dyskusje, rozmowy, korygowanie pytań do wersji ostatecznej - mówił w Jedynce Andrzej Dera, sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta. Według gościa Jedynka rządząca partia nie sygnalizowała dotąd własnych propozycji pytań.
Zobacz więcej na temat:  program 500+ prezydent Andrzej Dera Andrzej Duda referendum Małgorzata Gersdorf Piotr Gociek POLSKA

Warszawa: zatrzymano 20 osób w związku z handlem narkotykami

Funkcjonariusze wydziału do spraw zwalczania przestępczości pseudokibiców Komendy Stołecznej Policji ustalili, że w Nowym Dworze Mazowieckim działa grupa handlująca narkotykami. Miała rozprowadzać marihuanę, kokainę, amfetaminę i inne środki odurzające. Według policjantów jej członkowie byli związani ze środowiskiem i tzw. pseudokibiców stołecznych i podwarszawskich klubów.
Zobacz więcej na temat:  policja POLSKA pseudokibice marihuana narkotyki

Prognoza pogody na mecz z Senegalem. Ciepło, możliwe burze

IMGW informuje, że zachodnia i środkowa Europa jest pod wpływem wyżu. Pozostały obszar kontynentu znajduje się w zasięgu niżów. Polska jest w zasięgu klina rozległego wyżu znad Atlantyku,. Nad północno-zachodnie rejony kraju nasunie się strefa małoaktywnego, chłodnego frontu atmosferycznego. Nad nasz kraj nadal napływa ciepła, polarna morska masa powietrza.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA pogoda IMGW Moskwa 2018

Wiceszef MSZ: są siły, którym nie zależy na kompromisie

- Nie stało się nic takiego, co zamykałoby jakikolwiek scenariusz dot. sporu Polski z KE, także ten pozytywny - powiedział wiceszef MSZ ds. europejskich Konrad Szymański, odnosząc się do spotkania premiera Mateusza Morawieckiego z wiceprzewodniczącym KE Fransem Timmermansem.
Zobacz więcej na temat:  Konrad Szymański Ministerstwo Spraw Zagranicznych Frans Timmermans Mateusz Morawiecki premier Polityka zagraniczna Polski Unia Europejska POLSKA

Beata Kempa spotkała się z unijnym komisarzem ds. pomocy humanitarnej

Minister do spraw pomocy humanitarnej Beata Kempa spotkała się z unijnym komisarzem do spraw pomocy humanitarnej i zarządzania kryzysowego Christosem Stylianidesem. Rozmowa dotyczyła wspólnych wyzwań, celów i wielopłaszczyznowej współpracy podczas poważnych kryzysów humanitarnych na Bliskim Wschodzie, w Afryce i na Ukrainie.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Beata Kempa uchodźcy Unia Europejska
Section15
raporty specjalne
Section49