X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Radio Parlament
Section01

Jest 6 nowych "Lady D"

Polskie Radio
Elżbieta Mamos 08.05.2012
Jest 6 nowych Lady D

Po raz 11 wręczono odznaczenia „Lady Disabled – Dama Niepełnosprawna”.

W Sejmie odbyła się uroczystość wręczenia 6 niepełnosprawnym paniom honorowych tytułów „Lady Disabled – Dama Niepełnosprawna”. W tegorocznej edycji plebiscytu tytuły otrzymały: Monika Kuszyńska - piosenkarka, Małgorzata Strobel - kosmetyczka, Aleksandra Bartos - psycholożka, Jolanta Kramarz -psycholożka,Jolanta Mendak -spotrsmenka, a wyróżnienie honorowe otrzymała Zofia Książek-Bregułowa - aktorka.

Po raz pierwszy w tym roku pełna nazwa tego wyróżnienia brzmi "Lady D. im. Krystyny Bochenek. Krystyna Bochenek była wicemarszałkiem Senatu i jedną z pomysłodawczyń przyznawania tego tytułu.Od 2010 r. nagroda jest przyznawana w pięciu kategoriach: kultura i sztuka, sport, aktywność społeczna, aktywność zawodowa oraz dobry start. Do tej pory wręczono ją 40 osobom. Tegoroczną przewodniczącą kapituły przyznającej wyróżnienie jest poseł Magdalena Kochan.

/IAR/ Elżbieta Mamos

Section02
Section03
Section04