Section00
Lato z Dreszczykiem
Section01

latoz dreszczykiem

Podobno każdy chce to zrobić, ale nie każdy ma na to odwagę.
My proponujemy - zrób to z nami!

Tego lata chcemy napisać wspólnie z Państwem opowiadanie kryminalne.

Przepis? Proszę bardzo: musi być tajemnica, zwroty akcji, mylne tropy, fascynująca historia i intrygujący bohaterowie.

> ||
> >
Jedenasty odcinek - zakończenie I
Autor: Małgorzata Olma
Czyta: Andrzej Mastalerz

> ||
> >
Jedenasty odcinek - zakończenie II
Autor: Mikołaj Ryśkiewicz
Czyta: Andrzej Mastalerz

o konkursie

Jak potoczy się ta historia? Jak się zakończy? Czy będzie to wielka historia szpiegowska, podstępna intryga w stylu Agaty Christie, a może mroczna opowieść rodem ze Skandynawii? Początek już napisaliśmy. Reszta zależy od Państwa! Na kolejne części naszego wakacyjnego opowiadania kryminalnego czekamy przez cały tydzień. W każdy poniedziałek dowiemy się, co wydarzy się dalej w tej historii. Jej zakończenie poznamy wraz z końcem tegorocznej edycji Lata z radiem. Wystarczy się zarejestrować i napisać kolejny odcinek opowiadania. Długość każdej nowej części to 1800 znaków.

Nad całością będzie czuwać jury, w składzie którego są dziennikarki Jedynki Polskiego Radia Anna Stempniak i Izabela Żukowska, autorka opowieści kryminalnych.

Od 19 czerwca w każdy poniedziałek w audycji Lato z Radiem jurorki będą ogłaszać nazwisko autora kolejnego zwycięskiego odcinka. Dla każdego przygotowaliśmy wspaniałe nagrody. Jednak największą nagrodą będzie to, że nasze wspólne opowiadanie usłyszymy w znakomitej aktorskiej interpretacji w Czterech Porach Roku już we wrześniu. A zatem do piór! Do klawiatur! Do dzieła!

JURY

IZA ŻUKOWSKA
więcej >
ANNA STEMPNIAK-JUŚKIEWICZ
więcej >