X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Pustki w Hybrydach – koncert promocyjny płyty "Kalambury"

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2009 12:01
W warszawskich Hybrydach wystąpi zespół Pustki, jeden z najważniejszych zespołów alternatywnych. Podczas koncertu będą promować swój materiał z najnowszej płyty "Kalambury".
W warszawskich Hybrydach wystąpi zespół Pustki, jeden z najważniejszych zespołów alternatywnych. Podczas koncertu będą promować swój materiał z najnowszej płyty "Kalambury".

Mimo iż w nagrywając płytę wykorzystali utwory Broniewskiego czy Gajcego, to podkreślają, iż zdecydowanie nie chcą się łączyć z nurtem rocka historycznego. Świadomi dramatycznych, wojennych doświadczeń wielu Polaków, twierdzą, że zamiast ciągle je rozpamiętywać i rozliczać tragiczną przeszłość — powinniśmy myśleć o przyszłości. Muzycznie "Kalambury" to odpowiedź na pytanie, dlaczego Pustki uważane są dziś za jeden z najciekawszych polskich zespołów. Potrafią oczarować delikatnym klimatem i zaatakować silnym brzmieniem gitar. Większość utworów to premierowe kompozycje, a zamieszczenie kilku starszych kawałków w nowych wersjach pozwoliło "ocalić je od zapomnienia" i zebrać razem fajne piosenki, które porozrzucane były na niezależnych składankach i kompilacjach.

"Kalambury" to specjalny prezent dla fanów, który podsumowuje w jakiś sposób dziesięcioletnią działalność a jednocześnie pokazuje najnowsze oblicze Pustek.


9 grudnia, Klub Hybrydy, Warszawa
Start: 19.00, wejście od 18.00

Goście specjalni: Artur Rojek i Kasia Nosowska
Bilety w cenie: 20 zł - przedsprzedaż / 25 zł - w dniu koncertu
Zobacz więcej na temat: Artur Rojek